Pozostaliśmy przy tych ludziach

0

Nie potrafię też zrobić prostych rzeczy, takich jak podniesienie przedmiotu … także jeśli jest suplementki. W wieku pięciu lat zdiagnozowano u mnie dystrofię mięśni, obezwładniającą chorobę zwyrodnieniową.

Czuję się bardzo przygnębiony, ponieważ nie mogę robić ważnych rzeczy, które robią moi rówieśnicy. Jednak moi rodzice i bracia chodzący do kościoła wspierają mnie fizycznie, psychicznie, a także duchowo.

W niektórych przypadkach

Obecnie pełnię funkcję kaznodziei w pełnym wymiarze godzin, a współwyznawcy zazwyczaj  Zdrowie towarzyszą mi w prowadzeniu studiów biblijnych z zainteresowanymi. Jezus powiedział, że każdy dzień ma swój stres i zmartwienia (Mt 6:34).

Dlatego staram się żyć dniem dzisiejszym, a także wyznaczam realistyczne cele, które jestem w stanie osiągnąć. Spodziewam się dnia, w którym w Bożym nowym świecie będę mógł żyć „w prawdziwym świecie” bez tego paraliżującego stanu (1 Tymoteusza 6:19).

Pomyśl o tym: Yeimy uważa, że ​​warto ustanowić „praktyczne cele”. Jak dokładnie możesz to zrobić? (1 Koryntian 9:26). MATTEO Zacząłem radzić sobie z bólem pleców, gdy miałem 6 lat, a także na początku doradcy twierdzili, że był to dyskomfort związany z rozwojem.

W niektórych przypadkachJednak rok później dowiedzieli się, że mam komórki raka kręgosłupa. Byłem operowany, ale chirurgom udało się usunąć tylko 40% guza. Po zaledwie 2 miesiącach guz faktycznie powrócił do swojego pierwotnego rozmiaru.

Od tego czasu przeszedłem kilka testów, wiele terapii i … miałem kilka niezadowolenia. W niektórych przypadkach wzrost powoduje bolesny ból na całym ciele, szczególnie jednak w plecach i piersi. Niemniej jednak robię wszystko, żeby się nie litować.

Zawsze sobie powtarzam Zdrowie

Ze też przeżyłem okropne rzeczy, ale zachowałem pozytywnego ducha. To, co najbardziej pomaga mi zachować korzystny sposób myślenia, to moje całkowite zaufanie do obietnicy Zdrowie  Stwórcy, że położy kres wszelkim cierpieniom. – Odkrycie 21: 4.

Zastanów się: Dokładnie, jak możesz medytować nad Bożą obietnicą zakończenia doświadczania pomocy, tak jak to jest pomógł Matthew? (Izajasz 65:17). BRUNA Moja choroba nie jest tak zauważalna, więc niektórzy mogą uwierzyć, że się garbię. Prawda jest jednak taka, że ​​wszystko może być dla mnie trudne, nawet prace domowe, nauka czy po prostu wstawanie z łóżka.

W wieku 16 lat utożsamiano mnie z liczną stwardnieniem rozsianym, chorobą zwyrodnieniową, a także upośledzającą, która uniemożliwia mi nie tylko ogólne funkcjonowanie, ale także włączanie się w działalność chrześcijańską w takim stopniu, w jakim chcę.

Często przeglądam 1 List Piotra 5: 7, w którym czytamy: „Przerzuć wszystkie swoje troski na [Boga], ponieważ On się o ciebie troszczy”.

Czerpię siłę z myśli, że Jehowa troszczy się o każdego z nas z osobna. Ta pewność nadal mnie wspiera. Zastanów się: W jaki sposób rzucanie niepokoju na Stwórcę może ci pomóc, tak jak pomaga Bruna? (Psalm 55:22). ANDRÉ Niektórzy traktują mnie, jakbym miał 10 lat. Nie mogę go potępić.

Niemniej jednak wygląda na to, że tak. Kiedy miałem 2 lata, wykryto u mnie rzadki rodzaj raka, który zaczął się w rdzeniu kręgowym, a potem najprawdopodobniej dotknął umysł. doradcy robili, co mogli, aby utrzymać go pod kontrolą, ale terapia spowolniła mój wzrost.

Dziś mam zaledwie

1 metr i 37 centymetrów wzrostu. Kiedy twierdzę, że mam 18 lat, wielu tak nie myśli. W zborze chrześcijańskim jestem traktowany z szacunkiem. Brat lub siostry nie żartują ze mnie dziecięcymi dowcipami, jak dzieci, z którymi chodziłam do instytucji.

Pomimo mojej sytuacji staram się być przychylny. Mimo to przyszła mi do głowy najpiękniejsza rzecz, jaka może przydarzyć się człowiekowi – właściwie zapoznałem się z Jehową!

Dziś mam zaledwieMuszę wytrwać i upewnić się, że Jehowa pokieruje mną krok po kroku. Myśląc o fantastycznej zupełnie nowy świat, który Bóg Stwórca jest gwarantowana pomaga mi utrzymać pozytywną perspektywę .– Izajasza 33:24

Nie należy ignorować, zarówno finansowe, jak również terminy wellness, problem Covid klienci, u których objawy wystąpiły miesiące po infekcji: stwierdza, że ​​badanie przeprowadzone przez zespół brytyjskich naukowców Adalgisa Marrocco

„Long-Covid” może potwierdzić, że jest to większy problem ze zdrowie m publicznym i dobrym samopoczuciem niż matematyka opracowana przez Getty Images „Trwałe skutki Covid-19 może okazać się większym problemem zdrowia publicznego niż ofiary śmiertelne spowodowane przez wirusa. ”

  • Ostrzeżenie pochodzi od grupy brytyjskich naukowców, autorów raportu zatytułowanego Long Covid:
  • Evaluating The Scientific Research And Assessing The Danger. Badanie koncentruje się na tych ludzi, którzy pomimo tego, że są nieprzychylni, w rzeczywistości nie są „traktowani”.
  • Na całym świecie jest wiele osób, zasadniczo doskonałych y zdrowi przed chorobą, a także młode osoby, które po zdaniu Covid-19 pozostają ze znakami niepełnosprawności.

Przewsuplementłe zmęczenie, duszność, bóle mięśni, problemy z koncentracją, problemy z pamięcią, objawy żołądkowe, zmieniony zapach i preferencje, wysypka skórna, wypadanie włosów: lista kontrolna warunków jest długa, podobnie jak u osób, które na nie narzekają.

Z raportu King’s Zdrowie

We Włoszech pojawia się „syndrom post-Covid”, podczas gdy w świecie anglosaskim rozpowszechnia się interpretacja „długodystansowców” („trwale chory”, przyp. Red.). W przedmowie do Long Covid record: Reviewing The Science As Well As Wellyzing

The Threat Tim Spector, profesor dziedzicznej epidemiologii na King’s University w  Zdrowie Londynie, mówi, że w pierwszych miesiącach pandemii niewielkim odsetkiem płacono dużą część zarażona populacja, która nie wykazywała żadnych oznak i objawów na tyle poważnych, aby mogła być hospitalizowana. Naukowiec wspomina również, że u wielu osób

Covid-19 wykazuje działanie podobne do choroby autoimmunologicznej, która może wpływać na wiele narządów ciała.

Dzięki aplikacji wprowadzonej do monitorowania klientów, Teacher Spector i jego zespół gromadzili informacje z. ponad 4 miliony ludzi, otrzymując cenne informacje o dolegliwościach i objawach nawet kilka tygodni po zakażeniu. Jak donosi HuffPost UK, Teacher Spector powiedział: „

Odkryliśmy, że w przeciwieństwie do tego, czego się spodziewaliśmy, u wielu osób po dwóch tygodniach nie nastąpiła poprawa”. „ i odkryliśmy, że wiele z nich miało kłopoty miesiące później”. Dlatego epidemiolog i jego grupa podkreślają, że trwałe oznaki „mogą okazać się lepszym problemem dla zdrowia publicznego i dobrego samopoczucia, nawet niż zgony z powodu

Covid-19, które dotykają głównie słabego seniora”.  wynika, że ​​około 10% osób, które wzięły udział w badaniu, miało długotrwałe objawy przedmiotowe i podmiotowe przez miesiąc, podczas gdy od 1,5% do 2% dodatkowo doświadczało takich zaburzeń. po 3 miesiącach ”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj