AD Kilka dni temu

0

Jednak praca w domu ma nie tylko zalety, minimum z wyjątkiem wszystkich, ale jest też zadanie, które należy opłacić pod względem fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia, jeśli nie wszystko, co najmniej, funkcjonuje tak, jak powinno. badania, w rzeczywistości w pierwszych miesiącach pandemii aż

64 procent inteligentnie funkcjonujących pracowników doświadczyło zupełnie nowej choroby fizycznej, podczas gdy 75 procent rozwinęło co najmniej jeden zupełnie nowy problem ze zdrowiem psychicznym ( jednak ten ostatni skutek może być przynajmniej częściowo związany z samą pandemią, a nie z pracą w domu).

Według zupełnie nowego

Aby ustalić, że mądra praca może poprawić stan zdrowia, amerykański zespół badawczy złożony z naukowców z różnych instytutów College of Southern California, w skład którego wchodzą: USC Institute for Creative Technologies, a także Chan Division of Occupational Science and Occupational Therapy.

Naukowcy, kierowani przez dr Yijing Xiao, a także profesora Burcina Becerika-Gerbera, obaj z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska w Los Angeles, podzielili się swoimi końcowymi przemyśleniami po wzięciu udziału w ankiecie internetowej (zakończonej między 24 kwietnia a 11 czerwca tego roku). niezliczone osoby.

Według zupełnie nowegoPo zbadaniu reakcji odbyli 988 spotkań w ramach statystycznego opracowania badawczego.

Pytania miały na celu zebranie informacji na temat stanu zdrowia psychicznego i fizycznego oraz dobrego samopoczucia, a także ustalenie, czy pojawiły się jakieś nowe problemy w porównaniu z okresem przedpandemicznym, kiedy to ludzie konsekwentnie chodzili do swoich gabinetów.

Jak sugerowano, 64 procent inteligentnie pracujących respondentów stwierdziło, że zapadło na co najmniej jedną zupełnie nową chorobę fizyczną, a 75 procent stwierdziło, że ma zupełnie nowy problem ze zdrowie m psychicznym, taki jak lęk, stres, oznaki i objawy depresji oraz wkrótce.

Xiao i współpracownicy Zdrowie

Dodatkowo zauważyli, że kobiety były bardziej narażone na rozwój zupełnie nowych problemów psychofizycznych niż ich koledzy (oprócz doświadczania objawów i oznak depresji). Jednak u osób z dziećmi nastąpiła poprawa samopoczucia fizycznego, a także psychicznego, również jeśli ta grupa była najbardziej narażona na zupełnie nowe problemy psychofizyczne.

Problemy ze zdrowie m psychicznym zostały zmniejszone u osób z nastoletnim dzieckiem. Jeśli chodzi o zarządzanie pracą, 75 procent uczestników stwierdziło, że zmienili swoje procedury, aby zaspokoić wymagania kolegów, a czas spędzony za systemem komputerowym wydłużył się o około

1,5 godziny w porównaniu z czasem spędzonym w miejscu pracy.

Przerwy w pobycie, ograniczone interakcje ze współpracownikami, a także zwiększone zapotrzebowanie na pracę, w rzeczywistości również zminimalizowały efektywność w porównaniu z czasem trwania przed pandemią.

Jednocześnie zwiększono spożycie fast foodów (jak pokazują nowe badania, nastąpił gwałtowny wzrost apetytu nerwowego) i nieaktywnego stylu życia, a także zmniejszono aktywność fizyczną.

Były jednymi z najważniejszych

Autorzy badania podkreślają, że ogromna część niekorzystnego wpływu mądrego postępowania ze zdrowie m była związana z niewydolnością stanowisk pracy (oświetlenie, temperatura, rozmieszczenie, siedzenie itp.

Zmiennych), a także fakt, że nie wszyscy walczyli o dom na prywatnym terenie, w którym można spokojnie pracować. Prawie 50 procent uczestników musiało dzielić miejsce pracy z różnymi innymi członkami rodziny, a wszystko to miało miejsce z powodu słabej koncentracji. „Wysoka jakość miejsca pracy w rezydencji jest kluczowa;

Posiadanie oddanego biura sygnalizuje innym, że jesteś aktywny, a także zmniejsza możliwości rozproszenia i zakłóceń. Większe zadowolenie z ekologicznych aspektów jakości miejsca pracy, takich jak oświetlenie i temperatura jest związana ze zmniejszeniem ryzyka wystąpienia nowej choroby.

  • Ponadto rozpoznanie, jak regulować miejsce pracy, pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia fizycznego ”- stwierdził nauczyciel Becerik-Gerber w komunikacie prasowym. Informacje z badania
  • „Wpływ pracy w domu podczas pandemii COVID-19 na psychiczne i fizyczne użytkowników biurowych stacji roboczych” zostały opublikowane w specjalistycznym czasopiśmie klinicznym Journal of Occupational and Environmental Medication.

Były jednymi z najważniejszychNiestety, z powodu problemów zdrowotnych, jestem zmuszony zatrzymać się na kilka dni. Nic poważnego, to bardzo frustrujące obliczenia woreczka żółciowego: ilu z was niestety doświadczyło okropnego dyskomfortu związanego z tym małym ziarnem … ale tak zawsze doskonale przestrzegać zaleceń doradcaa, a potem rzucić palenie.

Również ze względu na to, że jeśli nie przestajesz podporządkowywać się ciału, wiemy dobrze, że to on tego wymaga. Mam nadzieję, że wrócę do operacji Natychmiast w Ministerstwie. Jest tak wiele do zrobienia i, jak rozumiesz, nie jestem w stanie pozostać w łóżku.

Do zobaczenia szybko ”. Zostało to ogłoszone przez kaznodziei dla planów rolnych Teresa Bellanova na facebooku 35-letni wokalista tworzy wiadomość dla zwolenników: „Powiem ci, bezpośrednio uspokoić was: teraz będę zamknąć na koniec relacja z tej opowieści, a potem wrócę do ciebie. „

Obecnie ostatecznie zamykam Zdrowie

Życie jest tym, co dzieje się z wami, kiedy wszyscy jesteście zdeterminowani, by robić różne inne plany. Emma Marrone przyjmuje to wyrażenie od Johna Lennona, aby przedstawić, że musi się zatrzymać. Z fazy, z poświęceń następnych kilku tygodni. 35-letnia piosenkarka tworzy ją dla obserwujących na Instagramie: „

Zdarza się. Po prostu się zdarza. To nie był raczej odpowiedni czas, ale w wielu przypadkach nie byłoby go. Od poniedziałku muszę rzucić palenie, żeby stawić czoła chorobie ”. Fakt, mówi Emma, ​​nie dodając więcej informacji: „Mówię ci osobiście, żebyś cię zapewnił, jak również, żeby nie wywoływać niepotrzebnego panikarstwa”.

W artykule wokalistka wyjaśnia, że ​​czwartego października nie będzie jej na scenie:

„Z tego powodu nie będę obecny na Malcie w programie Radio Italia, za co dziękuję za natychmiastowe zrozumienie. Nie masz sugestii, jak z pewnością odniósłbym wiele sukcesów, będąc na tej scenie i śpiewając dla was wszystkich ”. Ostatnie wersety to oszałamiająca obietnica:

„Zapewniam, że na pewno wrócę silniejszy niż poprzednio! Jest wiele wspaniałych punktów do przeżycia. rachunki tą historią, a potem wracam do Ciebie. Dzięki i naprawdę bądź spokojny. Cokolwiek na pewno będzie dobrze! ”.

Emma wydała nową samotną Io sono bella, napisaną przez Vasco Rossiego i Geatano Curreri, która upamiętnia dziesięć lat od triumfu Amici. I niezwykłą pracę. Taką, która ma nigdy, przenigdy nie zapewniała sobie życia. W przeszłości była wokalistkąoperowano dwa razy na guzek w macicy i jajnikach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj