Promocja na Światowy Miesiąc Wiedzy o Autyzmie

Wspieramy pracę z dziećmi autystycznymi – promocja na Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu

„Autyzm dotyczy nie tylko dzieci które siedzą w kącie pokoju zamknięte w sobie, nie mówią, a na próbę kontaktu reagują agresją. To zaburzenie ma różne oblicza” – mówi tata autystycznej Julki. Szerzenie wiedzy na temat autyzmu jest niezwykle ważne, dlatego nieustannie wspieramy rodziców, nauczycieli i terapeutów w ich pracy. Specjalnie na Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu przygotowaliśmy więc promocję na nasze produkty.

promocja6 

Zacznij testować już dziś bezpłatnie przez 14 dni, a po okresie testowym dokonaj zakupu z 25% rabatem.

W promocyjnej cenie można zakupić m.in. Edukację Włączającą wzbogaconą o nowe gry dźwiękowe, które umożliwiają rozpoznawanie obiektów, przedmiotów, czynności oraz miejsc ze względu na charakterystyczne dla nich dźwięki.

Nowe gry rozwijają zdolność identyfikacji słuchowo-wzrokowo-ruchowej, która pozwala odnaleźć się w codzienności. Uczą i doskonalą rozpoznawanie dźwięków:

  • zwierząt,
  • miejsc przyrody,
  • miast,
  • domu,
  • czynności wykonywanych przez człowieka lub wydawanych przez niego odgłosów.

Po co stworzyliśmy „świat dźwięków”?

Nowe gry są niezwykle atrakcyjne dla dzieci z autyzmem, pomagają im uczyć się samodzielności, komunikacji oraz orientacji w rzeczywistości społecznej. W porównaniu do pierwszego zestawu gier, które dotyczyły rozpoznawania obiektów na podstawie grafiki, nowe gry są nieco trudniejsze. Wsłuchanie się w dźwięk wymaga od dziecka nieco większej uwagi niż rozpoznanie obiektu na obrazku. Trzeba też zwrócić uwagę, że bodziec dźwiękowy znika i dziecko musi dokonać wyboru właściwej odpowiedzi z pamięci. Dla każdego odgłosu pojawiają się różne zestawy odpowiedzi. Pytania są ze sobą połączone tak, aby rozwijać u dziecka umiejętność różnicowania danego dźwięku nie tylko w zestawieniu z kontrastowymi odpowiedziami, ale także z obiektami wydającymi podobne dźwięki lub podobnymi znaczeniowo.

promocja6 Zacznij testować już dziś bezpłatnie przez 14 dni, a po okresie testowym dokonaj zakupu z 25% rabatem.

Udostępnij post:

Autor: Ilona Klimek

Avatar
Polonistka, redaktorka i recenzentka. W DrOmnibus odpowiedzialna za redakcję i korektę tekstów. Współpracuje z miesięcznikiem „Znak”. Lubi książki dla dzieci.
Polish philologist and editor. Editor at DrOmnibus. Cooperates with the 'Znak' monthly. Likes children's books.