Nasze aplikacje 25% taniej z Kartą Dużej Rodziny

DrOmnibus dołączył do grona prawie tysiąca firm i instytucji z całej Polski, które oferują zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dzięki temu nasze aplikacje dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, zespołem Downa, porażeniem mózgowym można nabyć 25% taniej.

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień oferowanych przez firmy państwowe i prywatne dla rodzin posiadających co najmniej trójkę dzieci, które nie ukończyły 18. roku życia lub 25., gdy uczą się w szkole wyższej. Karta przysługuje bez ograniczeń wiekowych, jeśli dziecko posiada orzeczenie o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności. Posiadanie takiej karty nie jest uzależnione od uzyskiwanych dochodów.

W jaki sposób posiadacze Karty mogą skorzystać z oferty DrOmnibusa?

Oferujemy 25% zniżki na nasze produkty: Edukację Włączającą oraz Terapię z Tabletem. Aby z nich skorzystać, wystarczy wpisać kod: KartaDuzejRodziny.

Poznaj nasze gry!

 Zarejestruj się i sprawdź

Co daje Karta Dużej Rodziny?

  • możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju,
  • obniżenie kosztów rachunków za usługi telekomunikacyjne czy bankowe,
  • tańsze przejazdy środkami komunikacji,
  • zniżki przy zakupie m.in. jedzenia, kosmetyków, odzieży, obuwia, książek, zabawek czy paliwa.

Pełna lista firm i instytucji oferujących zniżki dostępna jest w Internecie.

Jak i gdzie należy się zgłosić po Kartę Dużej Rodziny?

Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny należy złożyć wniosek w gminie odpowiadającej miejscu zamieszkania. Wniosek może złożyć każdy pełnoletni członek rodziny.

 

Udostępnij post:

Autor: Ilona Klimek

Avatar
Polonistka, redaktorka i recenzentka. W DrOmnibus odpowiedzialna za redakcję i korektę tekstów. Współpracuje z miesięcznikiem „Znak”. Lubi książki dla dzieci.
Polish philologist and editor. Editor at DrOmnibus. Cooperates with the 'Znak' monthly. Likes children's books.