Lepsze efekty edukacji i terapii z ABA DrOmnibus – poznaj Terapię Plus

Specjaliści i rodzice dzieci z autyzmem, korzystający do tej pory z aplikacji DrOmnibus, mogli ćwiczyć poznawanie i doskonalenie elementów na koncie dziecka, logując się swoimi danymi. Konto dziecka było powiązane tylko z 1 osobą – terapeutą lub rodzicem. Praca z dzieckiem w placówce i w domu, nawet na tych samych grach, czy informacje o postępach dziecka i konkretnych sesjach, monitorowana była osobno na koncie rodzica, osobno na koncie specjalisty.


Czas na zmianę!

Zwiększ efektywność edukacji i terapii dziecka nie tylko poprzez wykorzystania multimedialnego narzędzia opartego o sprawdzoną metodę Stosowaną Analizę Zachowania, atrakcyjny dla dziecka sprzęt, dostosowaną dla potrzeb i możliwości dziecka grafikę i dźwięki oraz system podpowiedzi, ale również poprzez połączenie działań edukacyjno-terapeutycznych w placówce i w domu, i zadawanie przez terapeutę zadań do realizacji poza placówką. Dodatkowo rodzic i terapeuta mogą komunikować się za pomocą wewnętrznej skrzynki pocztowej w panelu aplikacji.


Ta sama aplikacja. Te same gry. Dwa miejsca pracy z dzieckiem. Jeden przebieg procesu edukacji i terapii. Połączony system monitoringu i statystyk. Logowanie do aplikacji przez terapeutę i rodzica na własnych kontach.Chcesz zwiększyć

efektywność edukacji i terapii dziecka?

Wypróbuj Terapię Plus!

Udostępnij post:
Avatar
Polonistka, doktorantka na UJ, w DrOmnibus odpowiedzialna za tworzenie materiałów edukacyjnych i rozwój koncepcji metodycznych w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli. Publikuje w prasie i w internecie. Od lat zaangażowana w pracę dydaktyczną.

Polish philologist and doctoral student at the Jagiellonian University in Krakow. At DrOmnibus, develops educational materials and methodological concepts for working with children with SEND. Conducts workshops for children and young and courses for teachers. Publishes articles online and in the press. Has many years of experience in didactics.